מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2019
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2019
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012

לייפמן בן ה-25 עבר את מבחני הקורס עם שופטים נוספים שגילם הממוצע עמד על 40, ובכך יצטרף לפבל ליסובצב שמחזיק גם הוא בתג היוקרתי. לייפמן: "לא ציפיתי לעבור בגלל גילי הצעיר, אבל עם קבלת התוצאות הייתי מאושר"

ההישגים של הטניס הישראלי נמשכים לא רק על המגרש, אלא גם מחוצה לו. אם בימים כתיקונם אנו שומעים על זכיות של שחקנים ישראלים בטורנירים שונים או על דירוגי שיא למחבטים הישראלים, מגיע כעת תורו של השופט דימה לייפמן שזכה להיות השופט הראשי הצעיר בעולם, והוא רק בן 25.
 
לייפמן סיים לא מזמן קורס שופטים בינלאומי מדרגה שלוש של ה-ITF בתחום של שופטים ראשיים. לייפמן עבר את המבחנים העיוניים והפרונטאליים בהצלחה וקיבל תג כסף בינלאומי לשופטים ראשיים, זאת בנוסף לתג הארד לשופטי כיסא שבו הוא מחזיק משנת 2008. הקורס התקיים במתחם ווימבלדון בלונדון והועבר במשך ארבעה ימים ע"י בכירי השופטים בעולם.
 
משמעות ההישג היא שלייפמן יכול לשמש כיום כשופט ראשי בתחרויות המקצועניות בסבב ה-ITF וכן בבתים האזוריים בגביע הדייויס ובפדרציה. בכך, יצטרף לייפמן לפבל ליסובצב, שמחזיק גם הוא בתג כסף.
 
את הידיעה על מעבר המבחן קיבל לייפמן בביתו, באמצעות הדואר האלקטרוני: "קיבלתי את התוצאות כמה ימים לאחר סיום המבחן. לא היו לי ציפיות גבוהות כי למרות שעשיתי את המקסימום- הייתי הכי צעיר והכי פחות מנוסה. עם קבלת המייל הייתי מאושר. התקשרתי להורים שלי ולפבל חברי הטוב. השמועה התפשטה ובהמשך קיבלתי ברכות מקולגות ברחבי העולם וגם בארץ".
 
בקורס נבחן לייפמן עם שופטים נוספים עתירי ניסיון, שגילם הממוצע עמד על 40. לייפמן הוזמן לקורס לאור רקורד טוב שצבר בתחרויות נוער בינלאומיות, פיוצ'רים למיניהם וחוות דעת חיוביות מקולגות. הקורס נחשב ליוקרתי ביותר, ועל כך יעידו מספר המשתתפים הנמוך שהתקבלו אליו- 12 במספר, כאשר שלושה כבר החזיקו בתג זהב כשופטי כיסא (יש לציין שקיימים שלוש קטגוריות ובתוכן תגים שונים: אחראי שופטים- תגי כסף וזהב; שופטי כיסא- תג לבן, ארד, כסף וזהב; שופטים ראשיים- תגי כסף וזהב).
 
בזמן הקרוב ישפוט לייפמן כשופט כיסא בגביע הפדרציה שיתקיים באילת (2-5 בפברואר) ובהמשך יטוס לטורניר ה-ATP באקפולקו שם ישמש כשופט כיסא. בחודש מאי ישמש לראשונה כשופט ראשי בשלוש תחרויות פיוצ'ר חדשות שיתקיימו בארץ.
 
לייפמן, שסיים לפני מספר חודשים תואר ראשון, ימשיך לתרום לתחום השיפוט בארץ: "אני שואף לתרום כמה שיותר מהניסיון שלי לטניס בפרט ולספורט בכלל, וכן לעזור לפתח דור חדש של שופטים".

השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה