מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2019
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2019
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012

בהמשך להודעתנו על הקמת קרן לסיוע למאמנים עצמאים, חברי איגוד הטניס, הרינו להודיע על תחילתו של התהליך. באיגוד פנו לבעלי אמצעים וכצעד פתיחה הקציבו 50,000 שקלים למאמנים שאינם יכולים לקבל דמי אבטלה.הורחבה הזכאות להגשת בקשה לסיוע מקרן הסיוע שהוקמה על ידי האיגוד - מאמנים/מדריכים ושופטים - חברי איגוד הטניס.
בהמשך להודעתנו ב-25 במרץ על הקמת קרן לסיוע למאמנים עצמאים, חברי איגוד הטניס, הרינו להודיע על הרחבתו למאמנים, מדריכים ושופטים. המעוניינים להסתייע בקרן זו ועומדים בקריטריונים הנדרשים (בהתאם לתקנון המפורסם באתר) מוזמנים לעשות זאת באמצעות טופס בקשה אשר ניתן להורידו בכתבה זו.

את טופס הבקשה, כמו גם את המסמכים הנלווים, יש לסרוק ולשלוח בדוא"ל לכתובת ita@ita.co.il. יובהר שכל הפרטים שיועברו יטופלו וישמרו בדיסקרטיות הראויה והמתבקשת.
עם קבלת הבקשות, תתכנס הוועדה המיוחדת שהוקמה לצורך כך ותדון בבקשות. אנו ממשיכים בגיוס תרומות על מנת להגדיל את סכום הקרן, מעבר לסכום שאיגוד הטניס הקצה. תודה והערכה למועדונים שהתגייסו למאמץ והעלו את תרומתם.

טופס בקשה לקבלת סיוע

תקנון הענקת סיוע למאמנים

ההודעה מה-25 במרץ בנושא קרן סיוע למאמני טניס בעקבות משבר הקורונה:
המשק הישראלי עובר בימים אלה טלטלה קשה בעקבות משבר הקורונה. אלפי עובדים הפכו בין לילה למובטלים ואחרים הוצאו לחופשה ללא תשלום. המשבר הנוכחי לא פסח על ענף הטניס ועל המתפרנסים ממנו - מאמני הטניס (עצמאים).

מאמני הטניס בישראל משקיעים מעצמם וממרצם במהלך כל ימות השנה, ועמלים במסירות רבה על מנת להעניק מהניסיון והידע שצברו במרוצת השנים, לשחקני הטניס בכל הגילאים. כדי לצלוח ימים קשים אלו, מקים איגוד הטניס בישראל קרן סיוע למאמני טניס, החברים באיגוד הטניס, שמטרתה להעניק מענק סיוע מידי למאמנים שנקלעו למצוקה כלכלית ואשר זקוקים לסיוע. מטרת הקרן היא לסייע, ולו במעט, למאמנים כדי שיוכלו לחזור איתנים כלכלית ונפשית לעבודתם החשובה.

כצעד פתיחה, יעביר איגוד הטניס מתקציבו סכום של 50,000 ₪ לחשבון הקרן. אנו קוראים מכאן למשפחה המורחבת של שוחרי הטניס להירתם למטרה נעלה זו. לכל תרומה תינתן קבלה המוכרת לצרכי מס (לפי סעיף 46). הקרן תנוהל בפיקוחם של רו"ח של איגוד הטניס - עו"ד אבנר גלבוע ומבקר הפנים - עו"ד עדי דיסקין.

לצורך הענקת הסיוע תוקם ועדה שתגדיר את הקריטריונים ואת הזכאים לסיוע (פרטים בעניין זה יפורסמו בנפרד בהמשך). לתרומות לקרן ניתן לתרום לחשבון מספר - 192002 סניף 610 הדר יוסף בנק הפועלים (12) לפקודת איגוד הטניס בישראל (התרומות יוכנסו ישירות לקרן). יבורכו התורמים, נאחל בריאות איתנה לכלל המאמנים והשחקנים ונייחל לחזרה לשגרה במהרה. אמן.

בכבוד רב, אבי לחיאני, מנכ"ל איגוד הטניס בישראל.

 


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה