מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2019
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2019
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012לחברי איגוד הטניס
מאמנים, שחקנים והורים,

הימים הקשים העוברים על המדינה פוגעים גם בספורט במדינה וענף הטניס בתוכו.
מכיוון שאירועי הקורונה עתידים להימשך מספר שבועות רב והוראות ההתנהגות והמגבלות עתידים להחמיר יותר ויותר, עלינו להבין כי באם המדינה לא תתערב ותיקח אחריות מלאה על המצב, רבים מאתנו עלולים למצוא עצמם במצב המאיים על פרנסתם ועתידם הכלכלי והמקצועי.

מערך התחרויות העולמי הושבת לגמרי לחודשים הקרובים כך שנותרו רק אימוני טניס הישגים המותרים בינתיים יחד עם משחקי פנאי חובבים, בכפוף להגבלות, החשובים ביותר לשמירת כושר גופני כחלק מההמלצות למניעת המחלה. הפעילות המאורגנת וחוגי הילדים נפגעה ויחד איתם גם מקורות ההכנסה של מאמנים רבים.

במצב שבו עדיין אין ממשלה, לא ברורה עדיין קבלת ההקצבות מהמדינה - גם ההקצבות למועדונים תלויה בגורמים אלו ולכן נאלץ גם כאן לאורך רוח. מצב זה מביא לירידה כללית בהכנסות האיגוד ואנו נאלצים לעבור למצב חיסכון כולל צמצום ההוצאות הקבועות.

איגוד הטניס הקים חדר מצב לעזרה לחבריו וכן מקורות מידע רשמיים בניהולו של מנכ"ל האיגוד, אבי לחיאני, באתר האיגוד, בפייסבוק ובקבוצות ווטסאפ על מנת לסייע מידית בכל שאלה או בקשה באופן רשמי ולהקל על המצוקות שמתהוות מדי יום. בנוסף ממשיך האיגוד באימוני הספורטאים התחרותיים במסגרת ההוראות הניתנות על ידי משרד הבריאות ומשרד הספורט.

אנו קוראים לספורטאים ולחובבי המשחק לא לזנוח את הפעילות הספורטיבית במסגרת ההוראות וההתוויות ומפצירים בכולם לשמור על בריאותם הגופנית והנפשית תוך כדי הפגנת אורח רוח, סבלנות ואופטימיות.

שלכם, ד"ר יוני ירום
יו"ר איגוד הטניס בישראל

השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה