מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012

סימון גבר בגמר בנים 18 על אדוארדו כהן, קמחי ניצחה בגמר בנות 18 את קריסטין יונס. מיקה דגן פרוכטמן זכתה בבנות 16, אוראל קמחי בבנים 16. האליפות, בחסות פרוויז'ן ישראל, התקיימה בהדר יוסף ובמועדון טניס עירוני גני יהושע.

סער סימון ושביט קמחי הוכתרו לאלופי ישראל לנוער בטניס, בתום משחקי הגמר שהתקיימו היום במרכז הספורט הלאומי הדר יוסף בתל אביב. האליפות, בחסות פרוויז'ן ישראל, התקיימה גם במועדון טניס עירוני גני יהושע ברוקח 67.

אלה תוצאות משחקי הגמר והזוכים במקומות 3 ו-4:
בנות 10: אוולין בורצוב (קאנטרי ראשל"צ/הפועל רמת אליהו, מאמנים: מוטי אייזיקוביץ', שלום גבאי וצוות דייויד סקווד) גברה 3:6 2:6 על מאיה פישמן (מכבי נתניה, מאמן: ויקטור מטבייביץ'). מקום 3: ליהיא אקוקה, מקום 4: נעמי קלי.

בנות 12: מיקה בוחניק (האקדמיה הלאומית, מאמנים: אייל אומיד אלירן דוייב) ניצחה 6:7 ו-3:6 את ספיר כהן (הדר יוסף, מאמן: עירם פלד). מקום 3: וסילינה אנדרונוב, מקום 4: עדי ביטון.

בנות 14: נועה מאיור (מרכז הטניס יפו, מאמן: ויקטור מרדכייב) גברה 4:6 ו-0:6 על ליאם עובד (כפר סבא הירוקה, מאמן: עודד יצקן). מקום 3: סטפני סנדוי שטיין, מקום 4: אליזבט שייקיס.

בנות 16: מיקה דגן פרוכטמן (האקדמיה הלאומית, מאמן: אייל אומיד) ניצחה 6:3, 3:6 ו-2:6 את סברינה קלנדרוב (האקדמיה הלאומית, מאמן: רפי כהן). מקום 3: מאיה בצלאל, מקום 4: דניאלה שווד.

בנות 18: שביט קמחי (שחקנית דייויד סקווד, מאמן: אייל שטרן) גברה 4:6, 6:4 ו-0:6 על קריסטין יונס (הדר יוסף, מאמן: יואב בן צבי). מקום 3: ניקול חירין, מקום 4: קורל קולדובסקי.

בנים 10: גל כהן (מרכז הטניס ת"א, מאמן: גיא זילברפרב) ניצח 2:6 ו-5:7 את יונתן ברק (מרכז הטניס רמה"ש, מאמן: ליאור דהאן). מקום 3: רן ברגר, מקום 4: אלעד אלנר.

בנים 12: טים וייסמן (בני הרצליה, מאמן: עידן מרק וצוות דייויד סקווד - אנדי זינגמן וג'אן פוצ'טאר) ניצח 4:6 1:6 את אילן מנשה (מרכז הטניס רעננה, מאמן: אנדי זינגמן). מקום 3: מתן רוז'נסקי, מקום 4: ליאון סולושנסקי.

בנים 14: אופק שימנוב (האקדמיה הלאומית, מאמנים: נועם בר, אלירן דוייב ואריאל שימנוב) ניצח 6:1, 1:6 ו-6:7 את עידו סמימיאן (טופ טניס ירושלים, מאמן: יונתן קרווני). מקום 3: עמית ולס, מקום 4: עמית שמש.

בנים 16: אוראל קמחי (טופ טניס ירושלים, מאמן: יונתן קרווני) ניצח 2:6 2:6 את רון אלוק (האקדמיה הלאומית, מאמן: אלירן דוייב). מקום 3: איתן מיכאלי, מקום 4: יואב לוי.

בנים 18: סער סימון (הדר יוסף/הפועל רמת אליהו, מאמן: יואב בן צבי) ניצח 1:6 ו-2:6 את אדוארדו כהן (הדר יוסף, מאמן: יואב בן צבי). מקום 3: ניב צוקרמן, מקום 4: אלכס גפוננקו.

צילום: עמית שיסל.

השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה