מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2019
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2019
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012

המנהל המקצועי של איגוד הטניס הזמין את הוריו לדבר על התהליך של גידול טניסאי תחרותי וסיפר גם על ניסיונו האישי כהורה לשחקן טניס. גם המאמן האמריקני, דאג מקארדי, הרצה.

ב-7 באוקטובר התקיים מפגש של הורים עם אנשי מקצוע, במסגרת האקדמיה הלאומית לטניס המתקיימת ברמת השרון, בשיתוף פעולה בין איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך.

הערב כלל שני מפגשים להורי הטניסאים המתאמנים באקדמיה, כאשר מפגש ראשון היה עם התזונאית יעל דרור שדיברה על הרגלי התזונה הנכונים לילדים המתאמנים והמפגש השני המרתק היה עם עמוס מנסדורף, המנהל המקצועי של איגוד הטניס, שהזמין את הוריו למפגש. ההורים סיפרו מניסיונם כיצד הם חוו את התהליך של גידול טניסאי תחרותי, ובמקביל תלמיד בבית הספר, שבהמשך הפך למקצוען. עמוס הוסיף מניסיונו האישי כהורה לשחקן טניס. היה מעשיר, מרתק ומהנה.

כמו כן, המאמן האמריקני, דאג מקארדי, מומחה בעל שם עולמי בפיתוח שחקנים ומאמנים, הוסיף דברים מניסיונו העשיר בעבודה עם ילדים ובאינטראקציה עם הורים. מקארדי הציג זווית ראיה ורגישות הנהוגות בעולם והדגיש בעיקר את שגיאות ההורים בתהליך שהם עוברים יחד עם הילד. גם המנהל המקצועי של מרכזי הטניס, הנס פליוס, נשא דברים חשובים מניסיונו כמאמן והדגיש את חשיבות הראייה לטווח ארוך והתמיכה לאורך זמן שתניב תוצאות.

מלבד ההורים נכחו במפגשים גם יו"ר איגוד הטניס - ד"ר יוני ירום, מנכ"ל האיגוד - אבי לחיאני, קפטנית נבחרת הפדרציה - ציפי אובזילר ומאמני הטניס והכושר באקדמיה.

השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה