מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012

התחרות מסבב ה-ATP תחלק פרסים בסך 54,160 דולר ותתקיים בין ה-20 ל-26 במאי. גם אור רם-הראל ושחר אלבז בהגרלה הראשית. משחק הגמר יתקיים ב-26 במאי ב-17:00. במקביל יתקיים טורניר נשים על סך 25,000 דולר בהשתתפות צמרת הטניסאיות הישראליות.לאחר תקופה ארוכה בה לא נערכו תחרויות טניס בינלאומיות גדולות בישראל תיפתח ביום שני, 20 במאי 2019, תחרות Jerusalem Volvo Open במרכז לטניס בישראל - ירושלים.

להגרלות, תוצאות, לוחות זמנים ושידורים חיים: https://www.ita.co.il/news.php?extend.4434

התחרות הבינ"ל, על סך פרסים של 54,160 דולר, ביוזמת איגוד הטניס בישראל, עיריית ירושלים והמרכז לטניס בישראל הינה חלק מסבב תחרויות ה-ATP העולמי. התחרות תתקיים בין התאריכים 20-26 במאי 2019 מהשעה 10:00 ועד שעות הערב בהשתתפות שחקנים מרחבי העולם ובכירי הטניסאים של ישראל ביניהם דודי סלע, עידן לשם, ישי עוליאל, בן פתאל, אור רם-הראל ושחר אלבז. בטורניר הזוגות נזכה לראות את יוני ארליך הוותיק שישתף פעולה עם הקנדי עדיל שמאסדין. ישי עוליאל ואור רם-הראל ישתפו פעולה יחד בטורניר הזוגות ועידן לשם ישחק עם גלב סקארוב מצרפת. הישראלים מגיעים בכושר טוב לאחר שסלע סיים כפינאליסט בגמר צ'לנג'ר בגוואנגז'ו, ישי עוליאל זכה בטורניר הרקליון ביוון וניצח בחצי הגמר את עידן לשם. כ-50 שופטים ומשקיפים מחו"ל יגיעו לשפוט בתחרות הבינ"ל.

במקביל לתחרות זו, תתקיים בירושלים גם תחרות בינלאומית לנשים, על סך של 25,000 דולר. בתחרות הנשים צפויות לשחק הטניסאיות הישראליות המובילות, ביניהן דניז חזניוק, שזכתה השבוע בטורניר בפורטוגל על סך 25 אלף דולר, לינה גלושקו, מאיה טחן, ולדה אקשיברובה וצעירות נוספות. משחקי הגמר יתקיימו ביום ראשון, 26 במאי, כאשר גמר הנשים ייפתח בשעה 15.30 וגמר הגברים בשעה 17.00. הכניסה לכל משחקי התחרות ולמשחקי הגמר הינה חופשית.

יו"ר איגוד הטניס, יוני ירום: ״איגוד הטניס מודיע בשמחה על חזרתה של תחרות האתגר של ה-ATP לירושלים, לאחר למעלה מ-25 שנים. התחרות יוצאת לפועל תחת חסותה של חברת מאיר/וולבו התומכת רבות בטניס הישראלי ובשיתוף פעולה עם רשות הספורט של עיריית ירושלים. תחרות איכותית ויוקרתית זאת מיועדת לעזור לטניסאים הישראלים להשיג נקודות דירוג שיקדמו אותם בדירוג העולמי. בנוסף תתקיים גם תחרות מקצוענית לנשים המעניקה אף היא נקודות דירוג עולמיות. שני אירועים אלו הנערכים במקביל במרכז הטניס בירושלים, ממקמים את הטניס הישראלי שוב בזירה הבינלאומית ומהווים צעד המשכי בניסיונות המחודשים להצעיד את הטניס למקומו הראוי״.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "ירושלים שמחה ונרגשת לארח את תחרות האתגר של סבב ה-ATP העולמי במרכז הטניס בישראל – ירושלים. כעיר הבירה וכעיר בעלת מסורת ספורטיבית מפוארת, ירושלים היא הבמה הראויה לאירוח אירועי הספורט הגדולים בישראל ובהם תחרויות בין לאומיות וארציות בכל ענפי הספורט. אנו מברכים על ההחלטה לקיים תחרות בינ"ל בסדר גדול שכזה במרכז הטניס בישראל – ירושלים, שהינו מרכז הטניס היפה בארץ ושמחים על שיתוף הפעולה האמתי והפורה בין עיריית ירושלים לאיגוד הטניס בישראל. אירוח תחרות האתגר של ה-ATP בטניס מהווה נדבך מרכזי נוסף בתנופת הספורט האדירה שחווה העיר ירושלים בשנים האחרונות וביסוסה כבירת הספורט של ישראל".


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה