מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012

יאיר סרוק זכה בבנים 18 ובלאומית, ניקול חירין זכתה בגמר לאומית לנשים. התחרות התקיימה במרכז לטניס בישראל - רמת השרון שנה 12 ברציפות לזכרו של המאמן האגדי.

היום הסתיימה תחרות ארצית פסח 2019, לזכרו של המאמן האגדי של רמה"ש, גדי מרגלית, שהתקיימה במרכז לטניס בישראל - רמת השרון זו השנה ה-12 ברציפות.

בבנים 10 זכה רן ברגר מהמרכז לטניס בישראל - חיפה (מתאמן אצל אסף אדרי ועדן עין אלי) לאחר ניצחון 6:2, 4:6, 8:10 על גל כהן מהמרכז לטניס בישראל – תל אביב (מתאמן אצל גיא זילברברג). במקום השלישי סיים עמרי זילברברג (מתאמן במכבי נתניה אצל ויקטור מטבייביץ') וברביעי ריי שתווי אונגר (מתאמן במרכז לטניס בישראל – רמת השרון אצל ליאור דהאן).

בבנות 10 זכתה אוולין בורצוב (מתאמנת ברמת אליהו אצל שלום גבאי) לאחר ניצחון 5:7 2:6 על מאיה פישמן (מתאמנת במכבי נתניה אצל ויקטור מטבייביץ'). אקוקה ליהיא (מתאמנת במועדון בת ים אצל מיקי זרגרי) סיימה שלישית וליאן איצרן רביעית (מתאמנת באילת אצל שלומי בן עמי).

בבנים 12 ניצח טים וייסמן (מתאמן בבני הרצליה אצל עידן מרק) 3:6 ו-1:6 בגמר את אילן מנשה (מתאמן ברעננה אצל אנדי זינגמן). איתי עזרא (מתאמן במרכז לטניס בישראל – עכו אצל אילן שחר) סיים שלישי, מתן רוז'נסקי (מתאמן במרכז לטניס בישראל – תל אביב אצל גיא זילברפרב) רביעי.

בבנות 12 ניצחה מיקה בוכניק (מתאמנת במרכז לטניס בישראל – רמת השרון אצל אלירן דויב) 3:6 ו-1:6 את ספיר כהן (מתאמנת אצל עירם פלד). מאי פדידה (מתאמנת במרכז לטניס בישראל - חיפה אצל אסף אדרי ועדן עין אלי) סיימה שלישית ורנה ניישטוט (מתאמנת במרכז לטניס בישראל - תל אביב אצל גיא זילברפרב) רביעית.

בבנים 14 זכה עידו סמימיאן (מתאמן בטופ טניס ירושלים אצל יונתן קראווני) לאחר ניצחון בגמר 0:6 ו-1:6 על פיטר סיצ'ב (מתאמן בכפר סבא הירוקה אצל עודד יצקן). יניב זוהר (מתאמן במרכז לטניס בישראל – קרית שמונה אצל טל אמסלם) סיים שלישי ועמית ולס (מתאמן בקאנטרי כפ"ס אצל יורם גינת) רביעי.

בבנות 14 ליאם עובד (מתאמנת בכפר סבא הירוקה אצל עודד יצקן) זכתה לאחר ניצחון 3:6 2:6 על קאמי אושר (מתאמנת במכבי נתניה אצל אנדריי פרטמן). נעה מאיור (מתאמנת באקדמיה לטניס תל אביב אצל ויקטור מרדכייב) סיימה שלישית, איה ביצ'נקו (מתאמנת במרכז לטניס בישראל – יקנעם אצל ואדים שכטמן) סיימה רביעית.

בנים 16 אוראל קמחי (מתאמן בטופ טניס ירושלים אצל יונתן קרווני) ניצח בגמר 1:6 6:7 את סאמר אלטורי (מתאמן במרכז לטניס בישראל - ב"ש אצל יואב שב). עדי דגן (מתאמן במרכז לטניס בישראל - ב"ש אצל יואב שב) סיים שלישי, דניס קוזלוב (מתאמן באוניברסיטת ב"ש) סיים רביעי.

בבנות 16 ניצחה מיקה דגן פרוכטמן (מתאמנת ברעננה אצל אייל אומיד) 3:6 2:6 את דניאלה שבד (מתאמנת במרכז לטניס בישראל - תל אביב אצל רפי כהן). תמר יפה (מתאמנת במרכז לטניס בישראל – חיפה אצל לי בן אור) סיימה שלישית, לורין טיליפמן (מתאמנת במרכז הטניס רוקח 67 אצל יגאל גיפש) סיימה רביעית.

בנים 18 יאיר סרוק (מתאמן בהדר יוסף אצל יואב בן צבי) ניצח 3:6 1:6 את אסף פרידלר (מתאמן במרכז לטניס בישראל – רמת השרון אצל אלירן דויב). ניב צוקרמן (מתאמן ברעננה אצל מיקי דרמון) סיים שלישי ואדוארדו כהן רביעי (מתאמן בהדר יוסף אצל יואב בן צבי).

בגמר לאומית נשים ניצחה ניקול חירין (מתאמנת בהדר יוסף אצל עמוס מנסדורף) 3:6, 6:4, 4:6 בגמר את שירן ארול (מתאמנת בכפר המכביה אצל קוסטה מילר). קורל קולדובסקי (מתאמנת במרכז לטניס בישראל - חיפה אצל עידן בן הרוש) סיימה שלישית, אדווה דבח (מתאמנת בכפר המכביה אצל דמיטרי פלייטמן) סיימה רביעית.

בגמר לאומית גברים ניצח יאיר סרוק שהשלים דאבל - 0:6, 6:1, 1:6 את אלון אליה (מתאמן בהדר יוסף אצל נועם בר). יאשה זמל (מתאמן בקאנטרי הרצליה אצל ג'וליאן אוליבר) סיים שלישי, אדוארדו כהן רביעי.

במלגות גדי מרגלית המיועדים לצורכי טניס בלבד זכו דניאלה שבד (המרכז לטניס בישראל – תל אביב) וזוהר יניב (המרכז לטניס בישראל – קרית שמונה). תודה לשופטת הראשית, סרינה רפאלוב, על ארגון התחרות.
השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה