מגזין ״עולים לרשת״

/

ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע98
עידן לשם299
איגור סמילנסקי481
מור בוליס537
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק239
יוליה גלושקו300
ולדה אקשיברובה416
לינה גלושקו1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012



מחזורי ליגת העל נפתחו בשבוע שעבר בשני מחזורים רצופים, בסוף השבוע הקרוב יתקיים מחזור מספר 3.

בליגת הגברים :
בבית A במחזור הראשון נפגשו:
קבוצת רמלה עם האחים וודבוז אורי וניר נפגשו עם מ.ט קיסריה עם רועי סיכל ומוטי מערבי . את שני משחקי היחידים ניצחו סיכל ומערבי הותיקים, את משחק הזוגות ניצחו האחים וודבוז – לתוצאת מפגש סופית 1:2 למ.ט קיסריה/זכרון

עירוני ברדוגו גרופ לוד ניצחו 0:3 את בני הרצליה :
פיטר קובלט ניצח את עידן מרק 2:6 1:6
איגור סמילנסקי ניצח את דניאל אנטליס 2:6 0:6
בזוגות קובלט/סמילנסקי ניצחו את שון בטקיס/עידן מרק 2:6 3:6

במפגש צמוד יותר בבית A שהוכרע רק במשחק הזוגות נפגשו מכבי נתניה נגד הפועל טבעון
טל גולדנגורן מנתניה ניצח את אלון אליה בתוצאה : 63 36 67
עירם פלד מנתניה הפסיד ליואב בן צבי מטבעון 64 61
בזוגות המכריע פלד וגולדנגורן נכנעו לאליה ובן צבי בתוצאה 7:5 7:6

בבית B במחזור הראשון נפגשו:
מכבי הרצליה נגד הקבוצה השנייה של לוד- הפועל לוד אלבז –
מכבי הרצליה עם ישה זמל ויאיר סרוק נכנעו שניהם במשחקי היחידים לשחר אלבז וגלעד תמר.
את משחק הזוגות ניצחו שחקני מכבי הרצליה כדי לצמצם את התוצאה הסופית ל2:1 לטובת הפועל לוד אלבז

שני המפגשים בבית זה נדחו בעקבות התנגשות שחקנים במסגרות האחרות של איגוד הטניס ונקבעו לשחק ביום רביעי הקרוב.

במחזור השני בית A:

לאחר הפסד במחזור הראשון הצליחה קבוצת בני הרצליה לנצח את קבוצת רמלה 2 בתוצאה 2:1
מ.ט קיסריה/זכרון יכלה לעלות למאזן 2:0 אך לא הצליחה לנצח את מכבי נתניה 2:1

בבית B :

הפועל לוד אלבז עם שני ניצחונות רצופים כאשר ניצחה 3:0 את קבוצת רמה"ש

אסא ת"א וקבוצת קריית ביאליק נפגשות עכשיו למשחק.

בנשים מחזור 1 בית A:
קבוצת אסא ת"א ניצחה טכני את מ.ט קיסריה 3:0

קבוצת בת ים ניצחה 3:0 את קבוצת מרהט רמה"ש 2
שלי ברזניאק ניצחה את שיר הורנונג 16 16
שיר עזרן ניצחה את נועה מנזרי 06 06
ברזניאק/עזרן ניצחו את הורנונג/מנזרי 16 36
הפועל טבעון נשים ניצחה את קבוצת מכבי צפון אברהמי 2 – 3:0

בבית B:

עירוני רעננה ניצחה את קרית ביאליק 2:1 לאחר שהוכרע בזוגות
דריה שוורצמן מקרית ביאליק ניצחה את מאיה טחן 36 63 36
שחר בירן מרעננה השוותה את התוצאה כאשר ניצחה את ענת לקוס 26 36
בזוגות טחן/בירן ניצחו36 26

מכבי צפון אברהמי 1 הפסידו למכבי הרצליה 3:0
ענבר כהן נגד נטע תמיר 36 36
עמית לב ארי נגד סטפני סנדוישטיין 16 26
בזוגות ניצחון 36 36 לצמד כהן/לב ארי נגד סנדוישטיין/תמיר

הקבוצה הנוספת של מרכז הטניס רמה"ש ניצחה טכני את קבוצת מרה"ט אשקלון

במחזור השני
בית A
אסא ת"א עם מאזן מושלם המשיכה לנצח 30 את קבוצת מרה"ט רמהש 2
מכבי צפון אברהמי 2 ניצחה טכני את מ.ט קיסריה 3:0
והפועל טבעון נגד בת ים יפגשו ביום רביעי בכדי לנסות ולהשיג מאזן מושלם ולהיצמד לצמרת שם אסא ת"א נמצאת

בבית B
עירוני רעננה המשיכה לנצח 2:1 את מכבי הרצליה
קריית ביאליק ניצחה טכני את מרה"ט אשקלון 3:0
ומכבי צפון אברהמי 1 לאחר שבמחזור הראשון לא הצליחה לנצח, התכבדה בניצחון בכורה בליגה כאשר ניצחה 2:1 את קבוצת מרה"ט רמה"ש 1
לאחר שמשחק הזוגות הוכרע בתוצאה 10:8 בסופר טייברייק לצמד הצעיר נטע תמיר וסטפני סנדוישטיין

מחזור 3 יתקיים ביום שישי ה7/9

לצפייה בלוח המשחקים של ליגת העל לגברים הכנסו לקישור הבא
לצפיה במשחקי ליגת העל לנשים הכנסו לקישור הבא

 

 

השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
tretorn