מגזין ״עולים לרשת״

/

ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע98
עידן לשם299
איגור סמילנסקי481
מור בוליס537
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק239
יוליה גלושקו300
ולדה אקשיברובה416
לינה גלושקו1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012



צפו בסרטון סיכום של הטורניר

76 קבוצות התחרו במשך שני ימיי שישי במרכז טניס יפו על תואר אלוף האלופים לשנת 2018

400 ילדים לקחו חלק בטורניר הקבוצתי ולאחר יומיים ארוכים.

 הקבוצות השונות ( שסיימו במקומות הראשונים בליגה הסדירה) התחרו על תואר אלוף האלופים בשמונה קטגוריות שונות.

 ליגה מחוזית ילדות :

מקום 2 – קבוצת בני הרצליה

מקום 1 – קבוצת מרה"ט יפו

 ליגה מחוזית ילדים :

מקום 2 – קבוצת מרה"ט ת"א

מקום 1 – קבוצת מרה"ט רמה"ש – בהדרכת המאמנת שירי בורשטיין

 ליגה נערות מחוזית :

מקום 2 – קבוצת מרה"ט טבריה

מקום 1 – קבוצת מרה"ט עכו

 ליגה נוער מחוזית :

מקום 2 – קבוצת מרה"ט יקנעם

מקום 1 – קבוצת ספורטניס בהדרכת עומרי און ואורין אלפסי

 בליגת נערים מחוזית טרם נקבעה האלופה ושתי הקבוצות שעלו לגמר וישחקו ביום שלישי במכבי נתניה הן: קבוצת מכבי נתניה נגד מרה"ט יקנעם.

משחק הגמר נדחה עקב התחשבות בשחקנים שומרי שבת.

 ליגת העל נערות :

מקום 2- קבוצת מכבי נתניה

מקום 1 – קבוצת מכבי אשדוד עם השחקניות חן עזרא ואגם הלל בהדרכת  המאמן הראשי ירון כהן, דורון גרטל ואברהם גרינבאום

 ליגת על נערים:

מקום 2 – קבוצת הפועל ת"א

מקום 1 – קבוצת גלי השרון כפ"ס/כפ"ס הירוקה בהדרכת דוד שוורצברד ועודד יצקן

 ליגת העל נוער:

מקום 2- קבוצת מ.ט טופ טניס ירושלים בהדרכת המאמן יונתן קראווני, דני מזרחי, וגבי גלר

מקום 1- קבוצת מרה"ט ב"ש בהדרכת יואב שב

 

מועדון המצטיין לשנת 2018 נבחר – מרה"ט חיפה

 בטקססיום נכחו שחקני ושחקניות הקבוצות, יו"ר איגוד הטניס יוני ירום, מנהל המקצועי שלמה גליקשטיין, יו"ר ועדת ליגה וגביע איציק קליימנס וחברי ועדת ליגה וגביע דואון גרטל וישי דניאל

 בטקס חולקו פרסים רבים כולל מחבטי טניס, ונעליים סופקו ע"ח חברת קי סוויס ובבולט

 תודה לשופט הראשי אופיר פוצ'טאר, לשופטים, לממועדון המארח מרה"ט יפו ולכל ועדת ליגה וגביע ואיגוד הטניס על אירוע מהנה, יפה ומוצלח

לוחות משחקים ותוצאות:

 פיינל 4 נערים

​פיינל 4 נערות

פיינל 4 נוער

​נערים מחוזי

​נערות מחוזי

​נוער מחוזי

​ילדים מחוזי

​ילדות מחוזי

 

מכל מחוז – 4 קבוצות יתחרו באלוף האלופים.

נוער – 12 קבוצות + 4 קבוצות מליגת נוער על

נערים 16 -  קבוצות + 4 קבוצות מליגת נוער על ארצי

נערות -  16 קבוצות + 4 קבוצות מליגת נערות על

ילדים -  12 קבוצות

ילדות – 8 קבוצות  

 

 

 

נהלי ליגה וגביע 


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
tretorn