מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני ברדוגו גרופ לוד2018
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
מ.ט עירוני רעננה2018
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012



 

 אליפות ארצית ולאומית פסח לזכרו של גדי מרגלית הגיעה היום(ה׳) לסיומה במרכז הטניס ברמת השרון . בגילאים הבוגרים בקטגורית גברים לאומית זכה שחר אלבז לאחר ניצחון על רועי גינת, בנשים זכתה שחר בירן לאחר ניצחון על מאיה טחן. 

רשימת הזוכים המלאה:

בנים, לאומית – שחר אלבז ניצח את רועי גינת 2:6 2:6

בנים, לאומית (מקומות 3-4) – ליאור גולדנברג ניצח את יאיר סרוק 5:7 1:6

בנים 18 – יאיר סרוק ניצח את נבו גבריאלי 1:6 7:5 1:6

בנים 18 (מקומות 3-4) – גיא דגן ניצח את יואב וינברג – 4:6 6:2 3:6

בנים 16, דרג א' – אסף פרודלר ניצח את אוראל קמחי 3:6 5:7

בנים 16, דרג א' (מקומות 3-4) – איתן מיכאלי ניצח את ניב צוקרמן 6:7 6:7

בנים 16, דרג ב' – שי בר-מנחם ניצח את עומר מן 4:6 3:6 6:2

בנים 16, דרג ב' (מקומות 3-4) – דניאל יצחק ניצח את עידו זרח 0:6 3:6

בנים 14, דרג א' – ולדימיר בזילבסקי – רון אלוק 4:6 1:6

בנים 14, דרג ב' – גיא אשר ניצח את עידן זבולונוב 0:6 6:3 2:6

בנים 14, דרג א' (מקומות 3-4) – אייל טולדנו ניצח את תמיר לויאן 6:7 1:6

בנים 14, דרג ב' (מקומות 3-4) – אסף שוורץ ניצח את יואב בכר 2:6 3:6

בנים 14, זוגות – רון אלוק ואיתי ביטי ניצחו את עדי שמעוני ופיטר סיצ'ב 8:10 6:2 4:6

בנים 12, דרג א' – גור טרכטנברג – הלל אשוש 6:7 4:6

בנים 12, דרג ב' – יהונתן שגיב – רותם ענתבי 0:6 5:7

בנים 12, דרג א' (מקומות 3-4) – אילן מטוביץ' ניצח את בן שתווי אונגר 0:6 5:7

בנים 12, דרג ב' (מקומות 3-4) – סיימון לוי – עמית לוי 2:6 3:6

בנים 10, זוגות – איתמר ורטהיימר וחן כוגן ניצחו את אלדד סמוגורז'בסקי ועילי שטרית 4:6 5:7

 בנים 10 – איתמר ורטהיימר ניצח את נועם פוגלמן 4:6 5:7

בנים 10 (מקומות 3-4) – חן כוגן ניצח את שניר מורג 6:10 6:7 7:6

 בנות, לאומית – שחר בירן ניצחה את מאיה טחן 3:6 5:7

בנות, לאומית (מקומות 3-4) – קריסטין יונס ניצחה את קורל קולדבסקי 1:6 6:4 1:6

בנות 16, דרג א' – מיקה דגן-פרוכטמן ניצחה את סברינה קלנדרוב 6:7 3:6

בנות 16, דרג א' (מקומות 3-4) – רוני נאור ניצחה את ג'ניפר אובטו W/O

בנות 16, דרג ב' – אגם הלל ניצחה את רשא חורסאני 2:6 1:6

בנות 16, דרג ב' (מקומות 3-4) – יהל נהרי ניצחה את ניקול משל 4:6 3:6

בנות 14, זוגות – חיה יונה וטלי מליכין ניצחו את אושר קאמי ומאיה בצלאל 2:6 2:6

בנים 10 (בית תנחומים) – עילי שטרית ניצח את נתן שאולוב 4:6 4:6

בנות 14, דרג א' – נריה יונה ניצחה את נועה מאיור 4:6 0:6

בנות 14, דרג ב' – אסתר פסיוק ניצחה את מגי זגוג 3:6 3:6

בנות 14, דרג א' (מקומות 3-4) – מאיה בצלאל ניצחה את אושר קאמי 6:7 6:7

בנות 14, דרג ב' (מקומות 3-4) שי פדלון ניצחה את שביט ההרי 4:6 6:7 7:6

בנות 12, דרג א' – מיקה בוחניק ניצחה את קארין אלטורי 1:6 3:6

בנות 12, דרג ב' – ליאן קליזמן ניצחה את לרה זגינאיקו 2:6 3:6

בנות 12, דרג א' (מקומות 3-4) – נובל לויטין ניצחה את רותם כהן 0:6 2:6

בנות 12, דרג ב' (מקומות 3-4) – אדלי אושר ניצחה את ג'סטין אלסטר 2:6 3:6 6:4

בנות 10 – עדן מעין מיורקס ניצחה את שחר שורץ 2:6 2:6

בנות 10 (מקומות 3-4) – עדן פקר ניצחה את שחר בלייר פלד W/O

 

 

 הגרלות סופיות

דרג א

בנים 12 דרג ב

בנים 14 דרג א

בנים 14 דרג ב

בנים בנות 16

בנות 12-14 פליאוף 

 

 

 


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה