מגזין ״עולים לרשת״

/

ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע98
עידן לשם299
איגור סמילנסקי481
מור בוליס537
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק239
יוליה גלושקו300
ולדה אקשיברובה416
לינה גלושקו1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012



 אליפות ארצית ולאומית פורים הגיעה לסיומה בסופ״ש האחרון בשלושת המוקדים בה התקיימה התחרות: גילאי 14 ברמלה, גילאי 10+12 ביד אליהו וגילאי 16+18 ולאומית ברעננה.

 

סיכום דירוגים סופיות בגילאים השונים:

בנים 10:

מקום 1: איתמר ורטהיימר, מקום 2:מורג שניר, מקום 3:נועם פוגלמן, מקום 4:עילי שטרית

בנות 10: (משחק הגמר טרם הושלם)

מקום 1: , מקום 2:, מקום 3:ויגודה מוניק, מקום 4:פקר עדן

בנות 12 :

בגמר בית 1 ניצחה קארין אלטורי את נובל לויטין 6:4 6:7 4:6. במקום השלישי רותם כהן ניצחה את מיקה בוחניק 61  75  26

בגמר בית 2 ניצחה מעיין לרון את וסילינה אנדרונוב 4:6 3:6 במקום השלישי שחר בן אריה ניצחה את שירה מור 62  76

בנים 12: משחקי הגמר בין אייל שומילוב להלל אשוש (בית גמר 1) ובין עידו נדב לאורי שמיר (בית גמר 2) טרם הושלמו. במקום השלישי(בית גמר 2) ענתבי ניצח את אלישע 63  75.

 

גילאי 14:בנות

דרג א': מאיה בצלאל ניצחה את אושר קאמי 1:6 6:2 1:6 וזכתה בבית הגמר. נועה מאיור הגיעה למקום השלישי לאחר שניצחה את חן עזרא 0:6 1:6.

דרג ב': משחק הגמר בין סטפני סנדויישטיין לאגם גמליאל יתקיים ביום שני, 5.3, בשעה 17:00. המשחק שיקבע את המקום השלישי יתקיים במקביל.

 גילאי 14 בנים:

דרג א': רון אלוק ניצח בגמר את ולדימיר בזילבסקי בתוצאה 0:6 1:6. אל המקום השלישי הגיע תמיר לויאן, לאחר שאייל טולדנו פרש לאחר שני משחקונים בלבד.

דרג ב' – המשחקים יושלמו השבוע

גילאי 16:

בנות – בית גמר 1:

מקום 1: לורין טיליפמן, מקום 2: אמי ירון מקום 3: נטע תמיר מקום 4: רוני נאור

בנות – בית גמר 2:

מקום 1: דיאנה סמילנסקי, מקום 2:דניאלה שווד, מקום 3: רינה ופרינסקי  מקום 4:טל דקל.

בנים – בית גמר 1:

מקום 1: עדי דגן , מקום 2: תום ספורטה, מקום 3: רז חביב , מקום 4:נועם כהן.

בנים – בית גמר 2:

מקום 1: סאמר אלטורי, מקום 2: איתן מיכאלי, מקום 3: ניר סקולצקי , מקום 4:זיו נדב.

 

בנים – גילאי 18: 

מקום 1: נבו גבריאלי ,מקום 2: יואב וינברג, מקום 3: יפתח יעבץ , מקום 4:שחר גבאי.

נשים – לאומית:

מקום 1:אדוה דבח ,מקום 2: דריה שוורצמן,מקום 3: קריסטין יונס מקום 4:מאי אילברט.

גברים -לאומית: משחק הגמר בין מור בוליס וינאי ברקאי יושלם השבוע.

מקום 3: נבו גבריאלי, מקום 4: ליאור גולדנברג

  

 

 

 


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
tretorn