ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע67
עידן לשם285
איגור סמילנסקי506
מור בוליס548
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק274
יוליה גלושקו288
ולדה אקשיברובה419
עופרי לנקרי1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופה שנה
מרכז טניס רמלה 2016
מרכז הטניס רמלה 2015
הפועל עירו 2014
מרכז טניס רמלה 2013
אלופות המדינה - נשים
קבוצה אלופה שנה
הפועל טבעון 2015
מרה"ט רמה"ש 2014
מרה"ט רמה"ש 2013
מרה"ט רמה"ש 2012בעקבות פרישתה של דניז חזניוק בגמר אליפות ישראל והתנהלותה בתקשורת לאחר הביקורת שהופנתה כלפיה, מבקשת הנהלת איגוד הטניס להבהיר כי האיגוד איננו מתפשר ואיננו מוותר על קיומם של ערכים ספורטיביים שהם מעבר להישגיות. דניז חזניוק איננה טניסאית בראשית דרכה אלא ספורטאית מנוסה שאף ייצגה את נבחרת ישראל בעבר בגביע הפדרציה. דניז הגיעה לאליפות ישראל כאלופה המכהנת וכטניסאית הישראלית הבכירה, ומשום כך גם איגוד הטניס ציפה ממנה להפגין ספורטיביות ללא פשרות, דוגמה ומופת.

למרבה הצער, דניז בחרה בהתנהלותה התקשורתית להפנות את האש לעבר איגוד הטניס ולמנהלו המקצועי. לא זאת בלבד שהדברים שנאמרו על ידה הינם מסולפים, אלא שהם מעוררים תחושה לפיה דניז מנסה להטיל את האחריות על אחרים ולהעביר אליהם את הביקורת הנובעת מהתנהלותה הלא מקצועית והלא ערכית במשחק הגמר.

יש להוסיף ולציין כי מאז החזרתה לנבחרת הפדרציה נתמכת דניז באופן משמעותי על ידי איגוד הטניס, והיא זוכה לסיוע כלכלי, כמו גם למעטפת רפואית ומקצועית וזאת, על אף תלונותיה בתקשורת לפיהן איננה זוכה לסיוע. תמיכת האיגוד נועדה לאפשר לדניז להתמקד בקריירה המקצועית שלה ובהתקדמות בדירוג ה - WTA.

עתידה המקצועי, כמו גם שילובה במסגרת בינלאומית לרבות השתתפות בנבחרת הפדרציה ייקבעו על ידי הגורמים המקצועיים באיגוד הטניס, ומתוך התייחסות למכלול השיקולים הרלוונטיים , בהם גם התנהלותה המקצועית והספורטיבית.


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
tretorn