מגזין ״עולים לרשת״

ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012בעקבות פרישתה של דניז חזניוק בגמר אליפות ישראל והתנהלותה בתקשורת לאחר הביקורת שהופנתה כלפיה, מבקשת הנהלת איגוד הטניס להבהיר כי האיגוד איננו מתפשר ואיננו מוותר על קיומם של ערכים ספורטיביים שהם מעבר להישגיות. דניז חזניוק איננה טניסאית בראשית דרכה אלא ספורטאית מנוסה שאף ייצגה את נבחרת ישראל בעבר בגביע הפדרציה. דניז הגיעה לאליפות ישראל כאלופה המכהנת וכטניסאית הישראלית הבכירה, ומשום כך גם איגוד הטניס ציפה ממנה להפגין ספורטיביות ללא פשרות, דוגמה ומופת.

למרבה הצער, דניז בחרה בהתנהלותה התקשורתית להפנות את האש לעבר איגוד הטניס ולמנהלו המקצועי. לא זאת בלבד שהדברים שנאמרו על ידה הינם מסולפים, אלא שהם מעוררים תחושה לפיה דניז מנסה להטיל את האחריות על אחרים ולהעביר אליהם את הביקורת הנובעת מהתנהלותה הלא מקצועית והלא ערכית במשחק הגמר.

יש להוסיף ולציין כי מאז החזרתה לנבחרת הפדרציה נתמכת דניז באופן משמעותי על ידי איגוד הטניס, והיא זוכה לסיוע כלכלי, כמו גם למעטפת רפואית ומקצועית וזאת, על אף תלונותיה בתקשורת לפיהן איננה זוכה לסיוע. תמיכת האיגוד נועדה לאפשר לדניז להתמקד בקריירה המקצועית שלה ובהתקדמות בדירוג ה - WTA.

עתידה המקצועי, כמו גם שילובה במסגרת בינלאומית לרבות השתתפות בנבחרת הפדרציה ייקבעו על ידי הגורמים המקצועיים באיגוד הטניס, ומתוך התייחסות למכלול השיקולים הרלוונטיים , בהם גם התנהלותה המקצועית והספורטיבית.


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
Wilson
Mey Eden
רב בריח -  רזולוציה גבוהה