ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע67
עידן לשם285
איגור סמילנסקי506
מור בוליס548
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק274
יוליה גלושקו288
ולדה אקשיברובה419
עופרי לנקרי1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופה שנה
מרכז טניס רמלה 2016
מרכז הטניס רמלה 2015
הפועל עירו 2014
מרכז טניס רמלה 2013
אלופות המדינה - נשים
קבוצה אלופה שנה
הפועל טבעון 2015
מרה"ט רמה"ש 2014
מרה"ט רמה"ש 2013
מרה"ט רמה"ש 2012קפטן נבחרת הדיוויס של ישראל משנת 2005 אייל רן הודיע היום על סיום תפקידו. ההודעה הגיע אחרי ההפסד 0-3 לאוקראינה אתמול שקבע כי הנבחרת תתמודד בעוד חודש בין התאריכים 20-22 באוקטובר על ההישרדות בבית 1 מול המפסידה במפגש בין רומניה ואוסטריה(התוצאה כרגע 2-1 לאוסטריה).

 אייל רן: ״ היתה לי הזכות והגאווה להצעיד את הנבחרת בתור שחקן ולאחר מכן בתור קפטן במשך 12 שנים, אני שמח שהובלתי את הנבחרת עד לחצי גמר גביע הדיויס ועל הזכות להצעיד שחקנים כמו אנדי, יוני, נועם אוקון, אמיר חדד, הראל לוי, אמיר וינטרוב ודודי להישגים אדירים ועל כך שהנבחרת הייתה מקום שכולם רוצים וחולמים להיות חלק ממנו. אני שמח על הזכות שהייתה לי להצעיד את נבחרת העתיד של ישראל, ישי עוליאל, עידן לשם, דניאל צוקרמן, בן פתאל, מור בוליס, כולם שחקנים צעירים ומבטיחים ויש למה לצפות מהם בשנים הקרובות.

 אני רוצה להודות לצוות המדהים, שפעם אחר פעם הגיעו למפגשי הדיוויס והראו מחוייבות ואחדות והפכו את השבוע לכיפי ומיוחד. לנועם בר ולרונן מורלי שהיו חלק מהצוות הזה וכמובן לאנשים שאחראים על הארגון וניהול הנבחרת שלמה גליקשטיין, יונה יאיר ומיכאל קליין.  לשחקנים על המחויבות והנתינה וכמובן לקהל שהיה שחקן מאוד משמעותי ודחף אותנו תמיד גם ברגעים קשים. רוצה כמובן גם להודות למשפחה שלי, לאשתי מעיין ולילדים שתמכו בי לאורך כל השנים גם כששיחקתי וגם כקפטן.

 מאוד רציתי לייצג את המדינה והדגל  בהתמודדות נגד רומניה שמבחינתי הייתה סגירת מעגל אחרי שנמנע מאבי הרי רוזנברג(רן) לשחק טניס שולחן ברומניה בגלל שאיפותיו לעלות לארץ לפני 50 שנה. למרות זאת הרגשתי שזה הזמן להעביר את המושכות ואני שמח שאני משאיר נבחרת חזקה, מאוחדת ומחויבת לשנים הקרובות ובטוח שמי שיחליף אותי ישאיר אותנו בבית 1.


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
tretorn