ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע67
עידן לשם285
איגור סמילנסקי506
מור בוליס548
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק274
יוליה גלושקו288
ולדה אקשיברובה419
עופרי לנקרי1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופה שנה
מרכז טניס רמלה 2016
מרכז הטניס רמלה 2015
הפועל עירו 2014
מרכז טניס רמלה 2013
אלופות המדינה - נשים
קבוצה אלופה שנה
הפועל טבעון 2015
מרה"ט רמה"ש 2014
מרה"ט רמה"ש 2013
מרה"ט רמה"ש 2012בכירי איגוד הטניס הישראלי, חברי ההנהלה ונציגי המועדונים הגיעו היום (שישי) למועדון הטניס העירוני ברעננה כדי לבחור יו"ר חדש לאיגוד הטניס. לאחר מספר שעות, הסתיימה ספירת הקולות ובה נקבע כי ד״ר יוני ירום ישמש בשלוש השנים הקרובות כיו"ר איגוד הטניס בישראל. המועמד הנוסף היה איליה סוולקין, איש עסקים בן  34 מנתניה. ירום גבר על סוולקין ברוב של 1093 קולות לעומת 96 קולות בלבד. במעמד זה נבחרו גם 35 חברי הנהלה, ועדת ביקורת, בית דין עליון ובית דין משמעתי.

 תגובת יושב ראש האיגוד הנכנס יוני ירום:

״גאה ונרגש לזכות באמונם של אנשי קהילת הטניס במדינת ישראל אני שם לנגד עיני את המטרה להחזיר את הטניס לשורשים ולהצמיח את ענף הטניס באמצעות תוכניות ארוכות טווח וצוות רחב ובשיתוף פעולה מלא עם כל מועדוני הטניס, זאת על מנת לבנות ולהרחיב שוב את הבסיס של אחד מענפי הספורט הגדולים במדינת ישראל. דרך פעולה זו אנחנו מקווים לראות בעתיד הלא רחוק הישגים ותוצאות הן בפן העממי והן בפן המקצועני. כל זאת ילווה בבנית בסיס כלכלי איתן שישרת את מטרות האיגוד במשך שנים רות ויקנה יציבות לענף.

אני מודה לאסי טוכמאייר על כל פועלו שנעשה מאהבת הענף ובהשקעה מרובה תוך הקניית נורמות ניהול חדשות לענף שישרתו אותו בעתיד. מי ייתן ורבים כמותו יתגייסו לטובת הענף״

 

 תגובת יושב ראש איגוד הטניס היוצא אסי טוכמאייר:

״היתה לי זכות גדולה לכהן כיו"ר איגוד הטניס במשך שתי קדנציות. איגוד הטניס של היום לא דומה בשום תחום לאיגוד הטניס של לפני חמש וחצי שנים. בין אם בהתנהלות הפנימית, החיצונית,הפיננסית וכמות אדירה של תחרויות בינ״ל וכו׳ . הצלחנו להגיע להתקדמות אדירה בכל התחומים. בשנתיים האחרונות נבנתה תשתית מקצועית איתנה לשת"פ עם מרכזי הטניס שאף קיבלה אישור מההנהלה הבינלאומית של המרכזים. אני מאחל ליוני הצלחה, הוא ללא ספק האיש הנכון בזמן הנכון, יש לו הזדמנות להתחיל דף חדש בארגון מסודר ומאורגן ולקבל החלטות מקצועיות במהירות. הצלחה שלו תהיה הצלחה של הענף כולו״.

 


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
tretorn