מגזין ״עולים לרשת״

/

ניוזלטר
פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע98
עידן לשם299
איגור סמילנסקי481
מור בוליס537
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק239
יוליה גלושקו300
ולדה אקשיברובה416
לינה גלושקו1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופהשנה
עירוני לוד2017
מרכז טניס רמלה2016
מרכז הטניס רמלה2015
הפועל עירו2014
מרכז טניס רמלה2013
אלופות המדינה - נשים
 
קבוצה אלופהשנה
הפועל טבעון2017
רמה״ש2016
הפועל טבעון2015
מרה"ט רמה"ש2014
מרה"ט רמה"ש2013
מרה"ט רמה"ש2012בכירי איגוד הטניס הישראלי, חברי ההנהלה ונציגי המועדונים הגיעו היום (שישי) למועדון הטניס העירוני ברעננה כדי לבחור יו"ר חדש לאיגוד הטניס. לאחר מספר שעות, הסתיימה ספירת הקולות ובה נקבע כי ד״ר יוני ירום ישמש בשלוש השנים הקרובות כיו"ר איגוד הטניס בישראל. המועמד הנוסף היה איליה סוולקין, איש עסקים בן  34 מנתניה. ירום גבר על סוולקין ברוב של 1093 קולות לעומת 96 קולות בלבד. במעמד זה נבחרו גם 35 חברי הנהלה, ועדת ביקורת, בית דין עליון ובית דין משמעתי.

 תגובת יושב ראש האיגוד הנכנס יוני ירום:

״גאה ונרגש לזכות באמונם של אנשי קהילת הטניס במדינת ישראל אני שם לנגד עיני את המטרה להחזיר את הטניס לשורשים ולהצמיח את ענף הטניס באמצעות תוכניות ארוכות טווח וצוות רחב ובשיתוף פעולה מלא עם כל מועדוני הטניס, זאת על מנת לבנות ולהרחיב שוב את הבסיס של אחד מענפי הספורט הגדולים במדינת ישראל. דרך פעולה זו אנחנו מקווים לראות בעתיד הלא רחוק הישגים ותוצאות הן בפן העממי והן בפן המקצועני. כל זאת ילווה בבנית בסיס כלכלי איתן שישרת את מטרות האיגוד במשך שנים רות ויקנה יציבות לענף.

אני מודה לאסי טוכמאייר על כל פועלו שנעשה מאהבת הענף ובהשקעה מרובה תוך הקניית נורמות ניהול חדשות לענף שישרתו אותו בעתיד. מי ייתן ורבים כמותו יתגייסו לטובת הענף״

 

 תגובת יושב ראש איגוד הטניס היוצא אסי טוכמאייר:

״היתה לי זכות גדולה לכהן כיו"ר איגוד הטניס במשך שתי קדנציות. איגוד הטניס של היום לא דומה בשום תחום לאיגוד הטניס של לפני חמש וחצי שנים. בין אם בהתנהלות הפנימית, החיצונית,הפיננסית וכמות אדירה של תחרויות בינ״ל וכו׳ . הצלחנו להגיע להתקדמות אדירה בכל התחומים. בשנתיים האחרונות נבנתה תשתית מקצועית איתנה לשת"פ עם מרכזי הטניס שאף קיבלה אישור מההנהלה הבינלאומית של המרכזים. אני מאחל ליוני הצלחה, הוא ללא ספק האיש הנכון בזמן הנכון, יש לו הזדמנות להתחיל דף חדש בארגון מסודר ומאורגן ולקבל החלטות מקצועיות במהירות. הצלחה שלו תהיה הצלחה של הענף כולו״.

 


השותפים שלנו


volvo
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
tretorn