גביע דיוויס- רכישת כרטיסים
DELL

לוח אירועים

פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע73
עידן לשם263
אמיר וינטרוב339
בן פתאל523
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקן דירוג
יוליה גלושקו 134
דניז חזניוק 342
ולדה אקשיברובה 470
שחר פאר 592
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופה שנה
מרכז טניס רמלה 2016
מרכז הטניס רמלה 2015
הפועל עירו 2014
מרכז טניס רמלה 2013
אלופות המדינה - נשים
קבוצה אלופה שנה
הפועל טבעון 2015
מרה"ט רמה"ש 2014
מרה"ט רמה"ש 2013
מרה"ט רמה"ש 2012



אליפויות אירופה לקבוצות וליחידים יתקיימו בחודש הקרוב ברחבי אירופה. 

נבחרת גילאי 16 שיחקה במוקדמות אליפות העולם בבלגיה בשבוע שעבר, הנבחרת כללה את שביט קמחי ,דריה שוורצמן , אסף פריזלר, ואדורדו כהן , את הנבחרת ליווה המאמן תומר קוזק, הנבחרת  ניצחה את נבחרת רוסיה 0:6 ואת נבחרת אירלנד 1:5 לאחר מכן הפסידה הנבחרת לבריטניה 4:2 אדוארדון כהן הפסיד 6:4 6:2, אסף פרידלר הפסיד 6:2 6:1
שביט קמחי הפסידה 6:4 7:5, דריה שוורצמן ניצחה 6:4 1:6 10:12, בנים זוגות הפסידו 6:2 6:2, בנות זוגות ניצחו 4:6 והבריטיות פרשו. במשחק האחרון ניצחה הנבחרת את אוסטריה 1:4  וסיימה במקום השלישי! אדוארדו כהן הפסיד 2:6 7:5, אסף פרידלר ניצח 3:6 4:6, שביט קמחי ניצחה 3:6 4:6, דריה שוורצמן ניצחה ללא משחק, זוגות בנות ניצחו ללא משחק.

 נבחרת ישראלי בגילאי 14 שיחקה במסגרת השלב המוקדם של אליפות אירופה לקבוצות במורסיה, ספרד. הנבחרת כללה את השחקנים המתאמנים במרכז לטניס בישראל באר שבע איתן מיכאלי, עדי דגן וסאמר אלטורי ואת הקפטן יואב שב . הנבחרת פגשה בסיבוב הראשון את דנמרק החזקה והפסידה לה 3-0. דגן הפסיד 6:4 6:0, מיכאלי הפסיד למדורג ראשון באירופה 6:1 6:1 ובזוגות דגן ואלטורי הפסידו 62 64. אחרי ההפסיד ירדה הנבחרת להתמודד על מקומות 5-8. הנבחרת ניצחה את  לטביה 1:2 -דגן ניצח 6:0 6:2 , מיכאלי הפסיד למדורג ראשון (35באירופה) 6:3 6:7 6:3 , בזוגות דגן ואלטורי ניצחו 6:0 6:3.
במחקה האחרון שיחקה הנבחרת מול פינלנד על המקום ה-5, אלטורי הפסיד למס׳ 2 6:2 2:6 6:4 , מיכאלי ניצח את המדורג ראשון (65באירופה) 6:0 6:1, בזוגות מיכאלי ואלטורי ניצחו 10-6 בסופר טייברק.

נבחרת גילאי 12 שיחקה תחרות הכנה בברשיה איטליה, הנבחרת כוללת את השחקנים:בנות 12: הררי שביט, מאיור נועה, סנדוישטיין סטפני. בנים: שימנוב אופק, בזילבסקי ולדימיר, קאולי ירדן, את הנבחרת מלווים המאמנים אביחי צאלה ועודד יצקן. במשחקה הראשון הפסידה נבחרת הבנות  לסלובניה 3:0. לאחר הפסד הבנות במשחקי הבוקר, עלו הבנים למפגש מול נבחרתה של דרום אפריקה. ראשון עלה לשחק ירדן קאולי כשמולו ואן דר מרווה הדרום אפריקאי, משחק שהסתיים בניצחון של קאולי 6-2 6-4. שני עלה לשחק וובה בזילבסקי מול קוצי, אך משחקם הופסק בתוצאה 2-0 לבזילבסקי בגלל גשם כבד, וחודש רק לאחר שעה. גם המפגש הזה הסתיים בניצחון ישראלי 6-2 6-1. לקראת ערב עלו למשחק הזוגות בזילבסקי ואופק שימנוב מול הצמד הדרום אפריקאי והשלימו ניצחון 3-0 במפגש כולו עם 6-1 3-6 10-7.

אולימפיאדת הנוער תתקים בהונגריה, את ישראל ייצגו אלכסנדר גפוננקו, שון קמישב, שביט קמחי ולורין טיליפמן, את הנבחרת ילוו ויקטור מורדכייב ותומר קוזק.

אליפות אירופה ליחידים:24-30/7

גילאי 14 יחידים, בנים ובנות תתקים במוסט צ׳כיה. בבנים ישחקו איתן מיכאלי ועדין דגן ובבנות מיקה דגן פרוכטמן ושחף ליברמן. ילוו את הנבחרת המאמנים אייל אומיד ויואב שב. 

איתן מיכאלי נכנע מול המדורג 5 בטורניר, איגור קודריאשוב מרוסיה בשתי מערכות (7:5, 6:1). גם עדי דגן נעצר בסיבוב השלישי לאחר הפסד בשלוש מערכות מול המדורג 9 בטורניר, לאו בורג משוודיה (6:4, 2:6, 6:1).בקטגוריית בנות 14 - מיקה דגן פרוטכמן ושחף ליברמן שיתפו פעולה בטורניר הזוגות, אך גם שם נכנעו מול צמד הצ'כיות אגאתה צ'רנה ולינדה פרוהמיטובה (6:0, 6:1).

גילאי 16 בנים:הטורניר יתקים במוסקבה וייצגו את ישראל סער בימון ורועי גינת, אליהם יתלווה המאמן מוטי איזיקוביץ׳

סער סימון נעצר בשלוש מערכות מול פדרו ויוס-מרכוס הספרדי (6:3, 2:6, 6:4). רועי גינת הפסיד ליונאס פרויטק הצ'כי (12 טורניר) בשתי מערכות (6:2, 6:1).

גילאי 18 בנים ובנות: ישחקו בקלוסטרס שוויץ, בבנים ישחקו ירדן חסון וישי עוליאל ובבנות נויה אוחנה ולינה גלושקו. אל הנבחרות יתלוו המאמנים ג׳אן פוצטאר וסנדרה וסרמן.

ישי עוליאל פתח ביד ימין את הטורניר בקלויסטרס שבשוויץ אחרי שני ימים גשומים שדחו את המשחקים. עוליאל גבר בשתי מערכות על קרלוס חובר סאנצ'ז הספרדי (1:6, 2:6). גם ירדן חסון בשלב הבא עם ניצחון בשתי מערכות מול ליאוניד שיינגז'יקט הבולגרי (3:6, 3:6).

בקטגוריית בנות 18 - לינה גלושקו נכנעה מול אנדראה ג'ורג'יה קרקיון (רומניה) בשתי מערכות (6:2, 6:2). גם נויה אוחנה הפסידה בסיבוב השני ללאה בוסקוביץ' הקרואטית (6:2, 6:3).

 

קבוצתי: 27-30/7

בנים 12: ישחקו בדיג׳ון צרפת, בנבחרת ישחקו בזילבסקי ולדימיר, שימנוב אופק וקאולי ירדן אותם ילווה עודד יצקן.

בנות 12: ישחקו ברקובניק צ׳כיה, בנבחרת ישחקו הררי שביט, מאיור נועה וסטפני סנדוי שטיין. את הבנות ילווה אביחי צאלה.

בנים 16: 2-4/8 לטיאנו איטליה, בנבחרת ישחקו סער סימון ורועי גינת את הנבחרת ילווה מוטי איזיקוביץ/אנדי זיגמן/

סער סימון פתח ביד ימין את הופעותיו באליפות המתקיימת במוסקבה עם ניצחון על יריבו מליכטנשטיין, סרפין זונד, בשתי מערכות (1:6, 3:6). גם רועי גינת התקדם לשלב הבא אחרי ניצחון בתום שתי מערכות צמודות מול אדמיר קלנדר ההולנדי (6:7, 5:7).

 

 

נבחרת גילאי 12 בטקס הפתיחה בצרפת:וובה בזילבסקי, ירדן קאולי ואופק שימנוב ביחד עם עודד יצקן שמלווה אותם

 

עדי דגן ואיתן מיכאלי , נבחרת גילאי 14

 

נבחרת גילאי 12 בטורניר ההכנה באיטליה

נבחרת גילאי 16 סער סימון ורועי גינת ביחד עם מוטי איזיקוביץ׳ שמלווה אותם


השותפים שלנו


volvo
ituran
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
Wilson
Kavim
dell
blue sky