מאסטרס אילת
DELL

לוח אירועים

פייסבוק
קישורים נוספים
דירוג בינלאומי - גברים
שם שחקןדירוג
דודי סלע67
עידן לשם285
איגור סמילנסקי506
מור בוליס548
דירוג בינלאומי - נשים
 
שם שחקןדירוג
דניז חזניוק274
יוליה גלושקו288
ולדה אקשיברובה419
עופרי לנקרי1068
אלופות המדינה - גברים
 
קבוצה אלופה שנה
מרכז טניס רמלה 2016
מרכז הטניס רמלה 2015
הפועל עירו 2014
מרכז טניס רמלה 2013
אלופות המדינה - נשים
קבוצה אלופה שנה
הפועל טבעון 2015
מרה"ט רמה"ש 2014
מרה"ט רמה"ש 2013
מרה"ט רמה"ש 2012שלום רב,
כמי שחי ונושם את ענף הטניס מאז גיל 9, גאה אני על בחירתי לראשות איגוד הטניס. האחריות המתלווה לתפקיד היו"ר והאהבה הבלתי נלאית שלי לענף- הם אלה שגורמים לי לסבור כי יחד, כתף אל כתף עם אנשי הטניס הוותיקים והמנוסים, נוכל להביא את הענף לפסגות חדשות תוך מיצובו, מיתוגו ושיווקו בשורה אחת עם מעצמות הטניס העולמי.
דרך ארוכה, מלאה ברגעי שיא, עשה הטניס הישראלי בעשרות השנים האחרונות. החל בכניסתם של טניסאים ישראלים למאיה הראשונה בעולם, וכלה בהישגי השיא של נבחרות ישראל לדורותיהן. את פירות הרגעים ההיסטוריים האלה, ואת אלה שעוד נכונים לנו, ניתן לקצור רק בזכותכם- סוללת השחקנים והמאמנים שיוצרים ומשמרים את הטניס כאחד מענפי הספורט הגדולים, הבולטים והאיכותיים בארץ.
כמי שפעיל במגזר העסקי- בכוונתי להשקיע בשלוש השנים הקרובות כל מאמץ על מנת להגדיל את המשאבים העומדים לרשות האיגוד, מתוך ידיעה ברורה שהשילוב שבין האמצעים המתאימים ותשוקת השחקנים ומאמניהם, הם המתכון להצלחה.
בקדנציה הנוכחית, נביא לארץ עוד תחרויות בינלאומיות ונגדיל את הפרסים המחולקים בהן. נמשיך לתמוך בדור הצעיר ובפעילות המאסטרס, נבנה עוד משטחים מגוונים החיוניים להתפתחות השחקנים ונגדיל את מספר הפעילים בענף.
לדור הצעיר שביניכם- אני רוצה לומר כי התרומה של הטניס לחייכם היא עצומה, הרבה מכפי שאתם יכולים לתאר. עבורי- הכלים, הערכים, התחרותיות ויכולת ההתמודדות במצבי לחץ עיצבו רבות את אישיותי, והביאו גם להצלחתי בחיים ובעסקים. אם תדעו לתרגם את הכלים המוענקים לכם בטניס לחיים שמחוץ למגרש, תהפכו לאנשים טובים ויעילים יותר, שעבורם השמיים הם הגבול.
הדרך עוד ארוכה, אך אם נישיר מבטינו קדימה ונתמיד בחתירה אל המטרה- אין לי ספק שהצלחתנו היא רק עניין של זמן.
שלכם,
אסי טוכמאיר,
יו"ר איגוד הטניס. 

השותפים שלנו


volvo
ituran
winner
bg_logo
calcalist
five
San Benedetto
Wilson
Kavim
dell
blue sky